• Producent: Lego
  • Kategoria: Klocki dla dzieci
  • Grupa wiekowa: 9+
  • Kod Producenta: 75157
  • Bohater: Star Wars
Inkwizytor Imperium Piaty Brat próbuje wraz z jednym ze szturmowców wejść na pokład zmodyfikowanej maszyny AT-TE Kapitana Rexa i przejąć kontrole! Stary AT-TE może nie wygląda imponująco, lecz ma wysięgniki, drabiny i górne działo! Pomóż Redowi i jego przyjaciołom, komandorom Gregorowi i Wolffowi, jak najdłużej powstrzymywać siły Imperium. Odpieraj ataki Imperium na pokładzie AT-TE Kapitana Rexa! Nie pozwól, aby Inkwizytor Imperium Piaty Brat dostał się na pokład maszyny AT-TE Kapitana Rexa. Maszyna ma ruchome nogi, wysięgniki, drabiny, działko sprężynowe i otwierane panele, a w komplecie jest 5 minifigurek. Pomóż Kapitanowi Redowi powstrzymać Inkwizytora Imperium Piątego Brata wspomaganego poprzez szturmowca przed przejęciem kontroli nad jego solidnie zmodyfikowana maszyna krocząca AT-TE. Ten znany z animowanego serialu telewizyjnego Star Wars Rubel pojazd jest kroczącym domem Reda i jego towarzyszy — komandorów Gregora i Wolffa. Maszyna ma wysięgniki, drabiny, płyty pancerne, górne działo sprężynowe oraz otwierana od góry sekcje tylna i otwierane tylne wrota. Komplet posiada 5 minifigurek.
W komplecie 5 minifigurek: Kapitan Rex, Komandor Gregor, Komandor Wolffem, Inkwizytor Imperium Piaty Brat i szturmowiec.
Obrotowe sprężynowe działo górne z zapasem amunicji, 2 wysięgniki, 4 drabiny, ruchome nogi, otwierana kabina z miejscem dla minifigurki, otwierana do góry sekcja tylna, otwierane tylne wrota, 3 minifigurki klonów i zastosowany uchwyt do podnoszenia.
Obróć działo sprężynowe i otwórz ogień, żeby odpędzić Piątego Brata i szturmowca!
Opuść tylne wrota, żeby uzyskać dostęp do wnętrza.
Bron: 2 blistery, 2 karabiny blasterowe i miecz świetlny Piątego Brata.
zestaw optymalny dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat.
Rozgrywaj własne wersje przygód z animowanego serialu telewizyjnego Star Wars Rebel.
Wiek: 9 - 14 lat
ilość składników: 972
liczba figurek: 5
rozmiary opakowania: 70,5 x 480 x 378 mm

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Klocki dla dzieci